Zadbaj o swoje wnętrze i ogród z HGTV Home and Garden

Przywitaj wiosnę z HGTV!

Wiosenne domowe i przydomowe rewolucje

HGTV Home and Garden – to propozycja dla tych z Was, którzy już myślą o własnych wiosennych domowych i przydomowych rewolucjach.
W programie „Domowe Rewolucje” Doroty Szelągowskiej, można podpatrzeć niesamowite, funkcjonalne rozwiązania i najnowsze trendy. A przy okazji jeśli lubicie nietypowe patenty i niekonwencjonalne rozwiązania to Dorota zawsze ma jakiegoś asa w rękawie w każdym odcinku! Jedni oglądają ten program będąc totalnymi fanami przebojowej Doroty a drudzy, będąc fanami skromnego, ale niezwykle utalentowanego Darka „Stolarza”, który potrafi wyczarować niesamowite cuda.

Remont na każdą kieszeń

Natomiast w programie „Zgłoś remont” Krzysztof Miruć Architekt i pasjonat designu podpowiada cuda na mniejsze i większe budżety, dlatego zawsze można znaleźć rozwiązanie dla siebie i mnóstwo inspiracji.
Oba programy to cenne źródło informacji z zakresu projektowania i wyposażania wnętrz, pomysłów, inspiracji, patentów na każdą kieszeń.

Jeśli zaś planujesz mniejsze lub większe rewolucje ogrodowe, a przecież pora już idealna! To polecamy „Polowanie na ogród” Dominika Strzelca, który potrafi odmienić każdy ogród i sprawić, by wyglądał jak zaczarowany. Wyzwania w postaci starych drzew, umarłych roślin, nieporządku, braku zorganizowanej przestrzeni i wiele innych pokonuje, rozwiązuje i pokazuje, że przy odrobinie pracy można odmienić każdą ogrodową przestrzeń. A przed nami piękne wiosenne i letnie dni, chcemy mieć piękny ogród, w którym będziemy odpoczywać z naszą rodziną i spędzać w nim aktywne i relaksujące chwile. Dlatego w tym programie, znajdziecie ogrom inspiracji i praktycznych porad.

Nie możesz obejrzeć? Żaden problem, możesz to nagrać!

Co najważniejsze – jeśli nie możesz z jakiegoś powodu obejrzeć odcinka, to żaden problem. Z nami, możesz nagrywać programy zarówno w jakości HD jak i standardowej i obejrzeć w dogodnym czasie!
Dzięki EPG możesz je nagrywać w dowolnym momencie na żądanie oraz planując nagranie według daty.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry mega888 apk