fbpx

Wakacyjne propozycje TV Internetowej

Nareszcie przyszło lato a w naszej telewizji mamy dla ciebie ogrom inspiracji i wiedzy.
Wakacje to czas przerwy od nauki, jednak warto naszych najmłodszych inspirować do czerpania wiedzy w różnych dziedzinach. A to jest możliwe dzięki wspaniałym rozwijającym programom przyrodniczym, historycznym, sportowym. Z tego zakresu oferujemy aż 33 programy, które uczą i dają ogrom wiedzy, której nie znajdziecie w książkach szkolnych. Nathional Geograpihc, Discovery Chanel, Animal Planet i wiele innych programów pełnych wartościowej wiedzy czeka na Was.

Na wakacyjne wyjazdy polecamy Travel Channel, który odkrywa przed nami najpiękniejsze miejsca na świecie, te bliżej i dalej. Dzięki niemu zainspirujesz się, poznasz kulturę kraju, który chcesz odwiedzić i dowiesz się co warto zwiedzić. Ten kanał to miejsce w którym zaczerpniesz wiedzę oraz inspirację do swoich podróży.

Na deszczowe dni mamy dla was, aż 26 programów oferujących filmy i seriale. Zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Polskie lato potrafi robić psikusy a jak wiemy w czasie deszczu dzieci nudzą się. Ale od teraz to już nie stanowi problemu. Na 26 kanałach każdy – młodszy i starszy znajdzie dla siebie idealny serial i film.

Wakacje to także idealny moment na rozwijanie sportowych pasji. A tu z pewnością pomogą programy, które oferujemy na 13 kanałach sportowych. Piłka nożna, boks, tenis, pływanie, siatkówka i dziesiątki innych dyscyplin sportowych. Możesz być na bieżąco i oglądać wszystkie mecze, zawody, turnieje. Nawet jeśli relacja z wydarzenia, które chciałbyś obejrzeć odbywa się, kiedy jesteś w pracy. To nic straconego dzięki opcji nagrywania! Teraz nic już Cię nie ominie.

Na wakacyjne urządzanie tarasów i ogrodów, wnętrz oraz inspiracje na remonty!
Tu z pomocą pędzi do Ciebie HGTV Home & Garden. Krzysztof Miruć zarzuci Was pomysłami i inspiracjami na letnie zmiany waszych wnętrz. Podpowie pomysły i rozwiązania na to, by były funkcjonalne i piękne. Jednocześnie domowe rewolucje możecie dokonać wspólnie z Dorotą Szelągowską, która swoimi pomysłami zachwyca najbardziej wymagających wizjonerów designu.
Dokonacie niezwykłych przemian swoich ogrodów, które staną się piękne, bajkowe a czas w nich spędzony podczas letnich dni będzie pełen relaksu. W końcu to właśnie teraz, spędzamy w naszych ogrodach najwięcej czasu. Okazuje się, że nawet drobne zmiany powodują znaczącą różnice.

Dzięki tym inspirującym programom, nasi odbiorcy dokonują niezwykłych metamorfoz w swoich domach i ogrodach, czerpiąc pomysły i inspiracje i jednocześnie nie przepłacając błędami, ponieważ uczą się od mistrzów w swoim fachu?

Jeśli akurat zaplanowałeś już grilla i nie możesz obejrzeć programu w danym momencie to żaden problem. Możesz nagrać i obejrzeć w dogodnej porze dla Ciebie!
Dzięki EPG możesz nagrywać swoje ulubione programy w dowolnym momencie na żądanie oraz planując nagrania według daty. Do tego nagrywasz w opcjach do wyboru – w jakości HD oraz standardowej.

 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry