Stworzymy Tobie stronę WWW

Witamy serdecznie

Brak strony internetowej pozbawia firmę możliwości rozwoju i zdobycia potencjalnych klientów. Pomożemy Tobie zaistnieć w sieci choćby poprzez założenie darmowej wizytówki w Google Maps.

Co robimy?

Kilka przykładowych realizacji

Profesjonalne budowanie stron internetowych to kolejna gałąź naszej działalności. Dla naszych potencjalnych Klientów mamy ciekawą i zróżnicowaną ofertę, która zawsze dopasowana jest do indywidualnych potrzeb oraz możliwości finansowych. Tworzymy proste, podstawowe wizytówki internetowe jak również rozbudowane strony internetowe. Przygotowywane przez nas strony internetowe projektowane są w oparciu o nowoczesne podejście do marketingu internetowego, są responsywne, czyli dostosowane do urządzeń mobilnych.
Od ubiegłego roku zajmujemy się również tworzeniem sklepów internetowych, które od podstaw są projektowane zgodnie z wymaganiami Klienta. Sklepy te zintegrowane są z płatnościami, kurierami oraz programami magazynowymi.

Proces tworzenia strony internetowej

Parę słów o mnie

Moim zadaniem jest stworzenie strony, która będzie nie tylko pełniła rolę statycznej strony informacyjnej ale będzie dodatkowym pracownikiem 24h.

Najpierw prowadzony jest wywiad z klientem dotyczący prowadzonej działalności. Co będziemy prezentować na stronie? Usługi, towary? Stronę buduje się aby zrealizować jakiś cel a nie tylko zrobić i odhaczyć z listy „do zrobienia”.

Stronie WWW „powierzamy obowiązki” i ona ma je realizować. Stronę musimy aktualizować oraz sprawdzać jaką ma oglądalność, jak długo przebywają na niej potencjalni klienci, czego poszukują.

Przechodzimy do budowy. Proponuję klientowi layout, który wspólnie dopracowujemy. Później uzupełnianie treści oraz pozostałych dodatków. Na koniec szkolenie z obsługi strony i to już koniec.

Co jeszcze możemy zrobić?

Na każdym etapie tworzenia klient ma wgląd w to co zostało zrobione

Założymy stronę My business w google za darmo oraz naniesiemy na mapę google.pl aby było łatwiej znaleźć Twoją działalność w internecie i w terenie.