Nasza oferta

Oprogramowanie dla firm

PISANIE FAKTUR I GOSPODARKA MAGAZYNOWA

Możesz zacząć od modułu podstawowego bez obsługi stanu magazynowego np fakturować usługi, ale można dokupić możliwość prowadzenia stanów magazynowych. Jeśli interesują szczegóły napisz do nas.

HANDEL I MAGAZYN

Program HM - Handel i Magazyn: Wspomaga zarządzanie sprzedażą, rozrachunkami i magazynem. Umożliwia obsługę wielu firm. Pozwala na pracę w sieci na kilku/kilkunastu stanowiskach, równoczesną pracę wielu użytkowników. Dzięki wbudowanym eksportom i importom umożliwia wymianę danych pomiędzy programami. Jest intuicyjny, łatwy w obsłudze. Przeznaczony jest do obsługi firm: usługowych, handlowych przyjmujących zaliczki i wystawiających faktury końcowe kontrolujących rozrachunki posiadających czytniki kodów
KONTAKT

KADRY I PŁACE

Obsługa kalendarza pracowniczego na podstawie którego można naliczać listy płac. Możliwość dostosowania listy płac poprzez dołożenie kolumny dodatków lub potrąceń. Sporządzanie deklaracji PIT.

KADRY I PŁACE

Program KP - Kadry i Płace: Umożliwia prowadzenie kartoteki pracowników. Posiada funkcję tworzenia wielu rodzajów list płac. Pozwala na rozliczanie wynagrodzeń wypłacanych na przełomie miesięcy i na koniec roku. Umożliwia planowanie czasu pracy przy pomocy kalendarzy. Sporządza deklarację PIT-4, PIT 4R, PIT-11, PIT40. Prowadzi kartotekę Wspólników i składników do ZUS. Na podstawie list płac automatycznie tworzy ewidencję wynagrodzeń. Można rozpocząć pracę w programie w dowolnym momencie roku.
KONTAKT

KPIR

KPIR - książka przychodów i rozchodów - po prostu Mała Księgowość. Obsługa od księgowania aż po JPK i wysyłkę VAT. Jeśli interesują szczegóły napisz do nas.

KSIĘGOWOŚĆ

Program MK - Mała Księgowość: Umożliwia prowadzenie: Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów - KPiR Ewidencji Przychodów - EP Rejestrów Sprzedaży i Zakupów VAT Kartoteki kontrahentów Sporządzi deklarację PIT-5, PIT-5L, PIT28, VAT-7, VAT-7K. Umożliwia rozliczanie wspólników. Na podstawie dokonanych wpisów do rejestrów VAT automatycznie aktualizuje KPiR lub odpowiednio EP.
KONTAKT
0
udane wdrożenia