O NAS

Firma została założona w czerwcu 1998 roku. Początkowo zajmowaliśmy się sprzedażą sprzętu komputerowego. Stopniowo oferta była rozwijana i wtedy doszło oprogramowanie do obsługi firmy, dystrybucja urządzeń fiskalnych wraz ze świadczeniem usług serwisowych.

Cały czas świadczymy usługi outsourcingowe dla firm, wdrażamy programy, budujemy infrastrukturę sieciową LAN w oparciu o techniki „miedziane” ale też światłowodowe. Mamy bardzo duże doświadczenie we wdrażaniu oprogramowania firmy Symplex do obsługi sprzedaży oraz prowadzenia gospodarki magazynowej.

 

W roku 2010 zaczęliśmy budować sieć bezprzewodową za pomocą której dostarczamy internet szerokopasmowy dla firm oraz gospodarstw domowych. Z uwagi na szybko postępujące zmiany w branży usług teleinformatycznych w roku 2018 firma dokonała rozbudowy zasięgu działania swojej sieci poprzez zastosowania technologii światłowodowej. Od momentu powstania firmy wszelkie nasze działania ukierunkowane są na jej coraz sprawniejsze i efektywniejsze funkcjonowanie mając na względzie zadowolenie naszych klientów.

Oferta została wzbogacona o montaże monitoringów wizyjnych, oprogramowanie antywirusowe – które chroni urządzenia klienta na kilku poziomach przez co jest bardziej skuteczne.

Różnorodność oprogramowania spowodowała, że niby jest duży wybór ale często brakuje jakichś funkcji w programie, które mogłyby się przydać dlatego zaczęliśmy pisać oprogramowanie dedykowane pod klienta i jego wymagania. Nasze oprogramowanie działa w internecie, intranecie poprzez przeglądarkę internetową i może działać na każdym systemie windows, android, linux, Mac.

Sprawdź naszą ofertę